top of page
Work Presentation

Kısa Bakış

2003 yılında kurulan BİZOFİS, 2008 yılından bu yana Comarch SA'nın münhasır iş ortağı olarak perakende sektöründe Türkiye'nin en büyük EDI (Elektronik Veri/Belge Değişimi) servis sağlayıcısıdır.

Şu anda 800'ün üzerinde tedarikçi ve 60' yakın perakendeci, distribütör, e-ticaret şirketi ve lojistik şirketi çeşitli elektronik belgelerin alışverişi için BİZOFİS’in sunduğu Comarch EDI platformunu kullanmaktadır.

BİZOFİS, EDI konusunda uzun yıllara dayanan tecrübesi sayesinde, Ağustos 2013'te Gelir İdaresi Başkanlığı (GIB) tarafından e-fatura hizmetleri için Özel Entegratör olarak yetkilendirilmiştir.

 

İş ortağı Comarch’ın Avrupanın önemli bir kısmını kapsayan E-fatura hizmetleri ile birlikte, BİZOFİS tek noktadan hem Türkiye’de hem de Avrupa’da her türlü e-belge hizmetini sunar hale gelmiştir.

 

Unilever, P&G, Upfield, British American Tobacco (BAT), J&J, Johnson Wax, Colgate-Palmolive, Barilla, Ferrero, Mars Food, Haribo, Sony, Bosch, Diageo, Pernod Ricard, Berentzen, Coca Cola, PepsiCo, Frito Lay, FHP, Osram, Mattel gibi çok farklı sektörden önemli sayıda çok uluslu şirket, uzun yıllardır müşteri portföyü içinde yer almaktadır.

 

BİZOFİS, Amazon'un Türkiye'deki ilk ve tek EDI servis sağlayıcısıdır (Global Partnerlik).

BİZOFİS, ihracatçı müşterilerinin talepleri doğrultusunda ABD, İngiltere, Hollanda, Belçika İspanya, Pakistan ve Kazakistan'da birçok zincir ile EDI bağlantısını kurmuştur.

Azerbaycan'ın en büyük ticari ve sanayi grubu Azersun da, müşterileri ile EDI bağlantıları için BİZOFİS ile çalışma kararı vermiştir. 

Bizofis halen, yerel zincirlerle tedarikçileri arasında uçtan uca bir işbirliği kurmak için bir proje başlatmıştır. Proje tamamlandığında, belli başlı yerel zincirlerin, firmaları ile çok daha yakın bir paylaşım ve işbirliği içinde olması hedeflenmektedir.

Verdiği tüm hizmetlerde, standartları başarı ile uygulayan BİZOFİS, ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetimi, ISO 20000 Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetimi ve ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetimi’nden oluşan entegre bir yönetim sistemini benimsemiştir.

 

BİZOFİS, son teknolojilere uygun geliştirilen Comarch EDI Platformu ve  deneyimli ekibi ile sektör lideri kurumların e-belge alışverişi ihtiyaçları için en iyi butik hizmet sağlayıcı olmayı hedeflemektedir.

WorldMap_MapChart_Ekim2021.jpg
bottom of page